Legitymacje

Linki

phpBlueDragon - free software
Software and programming tips are available completely free of charge on this website. The page contains programs written in PHP and C# + add-ons languages.
I hope that you will find it useful during your daily work and that it will make it much easier for you to perform your duties. There are software for sending e-mails from the server as well as from the local computer, a programmer editor, an image converter, checksums and finally an API excavation program, software for checking your links on other sites, monitoring your position in the search engine and many more.

phpBlueDragon Mailer
Program został stworzony do wysyłania listów e-mail do dużej grupy odbiorów, dzięki czemu można za jego pomocą realizować newsletter. Program instaluje się na serwerze zewnętrznym bądź wewnętrznym posiadającym odpowiednie oprogramowanie czyli interpreter skryptów PHP wraz z bazą danych MySQL.

Mam na imię Łukasz i potrzebuję Twojej pomocy
Łukasz po operacjiDlaczego potrzebuję Twojej pomocy? Jestem osobą po dwóch operacjach neurochirurgicznych podczas których wycieli mi oponiaka, który obrósł tętnicę środkową. Z tego powodu właśnie miałem tą drugą operację. Niestety ale guza nie da się usunąć w całości. Po pierwszej operacji trafiłem do Centrum Onkologii gdzie zostałem naświetlony – niestety, ale należę do 95% osób w których naświetlanie tego rodzaju guza nie daje żadnego efektu.

My name is Luke and I need your help
Lucas after operationWhy do I need your help? I am a person after two neurosurgical procedures in which they cut me a meningioma, which is overgrown with the central artery. For this reason, I was just about the second surgery. Sorry, but the tumor can not be removed in its entirety. After the first surgery I was in the Oncology Centre where I was exposed – unfortunately, but I am up to 95% of those in which this type of tumor irradiation has no effect.

SEO Malbork
Program został stworzony do wysyłania listów e-mail do wielu odbiorów, dzięki czemu można za jego pomocą realizować newsletter. Program instaluje się na serwerze zewnętrznym bądź wewnętrznym posiadającym odpowiednie oprogramowanie czyli przetwornik programów PHP wraz z bazą danych MySQL. Napisałem go w szczególności dla osób samozatrudnionych oraz firmy.

HTML Puławy
Tworzenie tekstów na strony internetowe może przysparzać nam zmartwień jeżeli chcemy tworzyć teksty tematyczne. Ile razy można przecież pisać na ten sam tematy. Oprogramowanie ułatwia tworzenie takich fragmentów tekstu, które będą do siebie podobne, jednak nie idealnie. Spowoduje to że Google nie uzna tekstu za kopiowaną treść innej strony i przyzna jej mniej punktów. Teksty takie będą się odbiegać w zależności od tego co zdefiniujemy w specjalnie sformatowanych fragmentach. Można podać dowolną ilość kombinacji, z pośród której zostanie wylosowane tylko jedno.

DMS Śląsk
Oprogramowanie przeznaczone do zbierania dokumentów oraz nadawania im streszczeń. Kiedy będziesz pracował w biurze, będziesz miał dużą kolekcję dokumentów lub będziesz chciał zeskanowane dokumenty ułożyć w jakiś logiczny sposób program Document Management System jest idealnym rozwiazaniem problemów. Dokumenty można katalogować w sprawy w których można dodać sub kategorie gdzie znajduje się miejsce dla swoich dokumentów. Dzięki takiemu układaniu od razu będziesz wiedział, gdzie jest położony się szukany dokument.

YII Radom
Narzędzie przeznaczone do zbierania dokumentów oraz podawania im streszczeń. Kiedy będziesz pracował w biurze, będziesz miał dużą kolekcję dokumentów lub będziesz chciał skanowane dokumenty ułożyć w jakiś logiczny sposób oprogramowanie DMS jest idealnym rozwiązaniem. Dokumenty można katalogować w sprawy w których można umieścić pod-kategorie gdzie znajduje się miejsce dla twoich dokumentów.

WykopAPI Kepno
Pewnie nie raz dowiedziałeś się o portalu Wykop, może masz tam założone konto i chciałbyś czytać wiadomości w trochę inaczej sformatowany sposób oraz mieć dostęp do najbardziej interesującej właśnie Ciebie treści? Prezentuje Wykop Api który jest wyposażony między innymi w: przeglądanie wpisów polecanych, wpisów z nowości, wpisów będącymi hitami roku, wpisów będącymi hitami ostatniego miesiąca, dwóch ostatnich mies., trzech ostatnich miesięcy.

Wizytówki
Tworzenie tekstów na strony www może przysparzać nam zmartwień jeżeli chcemy stworzyć teksty pasujące do tematu. Ile razy można przecież pisać na ten sam temat. Narzędzie ułatwia stworzenie takich tekstów, które będą do siebie podobne, jednak nie idealnie. Spowoduje to że Google nie uzna tekstu za kopiowaną treść innej witryny i przyzna jej mniej punktów. Teksty takie będą się różnić w zależności od tego co zadeklarujemy w nawiasach. Można podać dowolną ilość kombinacji, z pośród której zostanie wygenerowane tylko jeden.

Dyplomy
Tworzenie tekstów na strony www może przysparzać nam zmartwień jeżeli chcemy stworzyć teksty tematyczne. Ile razy można powtarzać pisać na ten sam tematy. Narzędzie ułatwia tworzenie takich tekstów, które będą do siebie podobne, jednak nie idealnie. Spowoduje to że Google nie uzna tekstu za kopiowaną treść innej witryny i przyzna jej mniejszą ilość punktów. Fragmenty tekstów takie będą się odbiegać w zależności od tego co zadeklarujemy w nawiasach.

Legitymacje
System przeznaczony do śledzenia linków do swoich stron w Internecie. Pewnie wiesz jak ważne w dzisiejszych czasach są łącza z innych stron internetowych do twojej. To głównie dzięki nim oraz właściwie wybranej i zredagowanej treści strona wznosi się w wynikach wyszukiwarki. Progam pozwala ci utworzyć linki odnoszące do twojej strony i zapomnieć o sprawdzaniu co kilkanaście dni czy one jeszcze istnieją. Odbierasz list email wysłany z oprogramowania i o nic nie trzeba się martwić. Nie trzeba już spędzać godzin na sprawdzaniu pracy, która może zostać stworzona automatycznie.

Test Olawa
Oprogramowanie został stworzony do wysyłania listów e-mail do dużej grupy odbiorów, dzięki czemu można przy jego pomocy realizować mailing. Program wgrywa się na serwer zewnętrznym bądź wewnętrznym z dostępnym odpowiednie oprogramowanie czyli interpreter skryptów PHP wraz z bazą danych MySQL. Stworzyłem go w szczególności dla osób prywatnych oraz firmy. Decyzję podjąłem ze względu na wiele bardzo ważnych rzeczy.

Position Tarnobrzeg
Program przeznaczone jest do tworzenia raportów oraz tworzenia obecnej pozycji strony w wyszukiwarce Google po wprowadzeniu odpowiednich słów frazowych. Wystarczy dodać adres swojej strony, wpisać słowa kluczowe oraz dodać odpowiednia zadania do CRON-a. Oprogramowanie automatycznie przeprowadzi wyszukiwania, poprzez co będzie można dowiedzieć się na której pozycji w wynikach wyszukiwania zajmuje pozycję się nasza strona. System jest szczególnie przydatny podczas zlecenia wypozycjonowania naszej strony.

PHP Sosnowiec
Pewnie nie raz słyszałeś o portalu wykop.pl napisanego w PHP, może masz tam konto i chciałbyś przeglądać wiadomości w trochę inaczej sformatowany sposób oraz mieć dostęp do najbardziej interesującej właśnie Ciebie zawartości? Prezentuje Wykop Api który jest wyposażony między innymi w: widok wpisów polecanych, wpisów z wykopaliska, wpisów będącymi hitami roku, wpisów będącymi hitami ostatniego miesiąca, dwóch ostatnich mies., 3 ostatnich miesięcy.

Password Rzeszow
Oprogramowanie umożliwiające na generowanie jedynego trudnego do zgadnięcia hasła, które nie będzie słowami, tylko zasobem znaków. Dzięki używaniu stworzonym przez program ciągów znaków złamanie za pomocą metody BruteForce będzie niezmiernie trudne. Oprogramowanie generując hasło używa wyselekcjonowanych przez użytkownika opcji: duże litery, małe litery, cyfry, znak minusa oraz podkreślenia, spację oraz znaki specjalnego przeznaczenia.

Links Turek
System przeznaczony do sprawdzania linków do twoich stron w sieci. Pewnie masz pojęcie jak ważne w dzisiejszych czasach są linki z innych stron www do twojej. To głównie dzięki nim oraz odpowiednio wybranej i zredagowanej treści strona pnie się w wynikach Google. Progam pozwala ci utworzyć linki odnoszące do twojej witryny i zapomnieć o sprawdzaniu co kilka dni czy one jeszcze są. Odbierasz list email wysłany z oprogramowania i o nic nie musisz się martwić.

Image Kutno
Program pomaga w dużej ilości plików zmianie rozszerzeń elementów na dysku graficznych. Często spotykałem się z problemami skonwertowania na inny format pliku ze względu na z powodu program, którego chciałem zastosować przyjmował tylko pliki w danym rozszerzeniu. Można dodając zarówno pojedyncze pliki jak i katalogi. Następnie należy już tylko wyselekcjonować wyjściowy format i nacisnąć na przycisk konwersji.

Email Mielec
Oprogramowanie został stworzony do wysyłania wiadomości e-mail do dużej grupy odbiorów, dzięki czemu można za jego pomocą realizować newsletter. Program wgrywa się na serwer zewnętrznym bądź wewnętrznym z dostępnym odpowiednie oprogramowanie czyli interpreter skryptów PHP wraz z bazą danych MySQL. Napisałem go w szczególności dla osób samozatrudnionych oraz instytucji. Decyzję podjąłem ze względu na wiele bardzo ważnych rzeczy. Instytucja może posiadać swój osobny serwer lub wykupione konto, co przy współczesnym wymogu posiadania stron internetowych jest niemal pewne.

Edytor Warszawa
Edytor jest bardzo szybkim i lekkim dla komputera oprogramowaniem pozwalającym na edycję plików służących do prezentacji treści na stronach w internecie. Dzięki programowi możesz tworzyć między innymi pliki języka PHP, HTML, XHTML, języka XML, języka CSS, języka JS oraz różnego typu pliki tekstowe. Jestem programistą PHP i brakowało mi narzędzia dla moich specyficznych potrzeb podczas edycji plików, takich jak biblioteka dodatków, różnego rodzaju wizardy. Narzędzia te są dostępne w różnego rodzaju oprogramowaniu, gdzie można z nich swobodnie używać, jednak brak programu, który posiadałby wszystkie najbardziej przydatne funkcję.


LocalMailer
System do masowego wysyłania listów e-mail nie musi kosztować krocie. Local Mailer jest systemem przeznaczonym głównie dla osób nie potrafiących wysyłać swoje emaile do dużej liczby odbiorców bez obowiązku wysyłania e-maili pojedynczo. Prost... [więcej]
Obliczanie sumy MD5
Oprogramowanie oblicza sumę kontrolną MD5 wskazanego przez nas elenemtu dysku. Poprzez generowanie sumy możemy sprawdzić czy plik pochodzi z serwera, albo zrządzeniem losu nie były w nim robione modyfikacje. Nazwa firmy: Lofurno CorpAdres e-mail:... [więcej]
Wykop API
Pewnie nie raz dowiedziałeś się o portalu wykop.pl, może masz tam konto i chciałbyś czytać wiadomości w trochę inaczej sformatowany sposób oraz mieć dostęp do najbardziej interesującej właśnie Ciebie treści? Prezentuje WykopApi który jest... [więcej]
Get Pozition
Program przeznaczone jest do tworzenia raportów oraz tworzenia obecnej pozycji witryny w wyszukiwarce Onetu po wprowadzeniu odpowiednich słów kluczowych. Wystarczy dodać url swojej witryny, wpisać słowa kluczowe oraz dodać dozwoloną zadania do aut... [więcej]


Copyright © 2015-2019 - by Łukasz Sosna