Legitymacje dla nauczycieli
Oficjalny Internetowy System Zamawiania Legitymacji Służbowych Nauczyciela.

 
Strona główna Logowanie Rejestracja Jak zamawiać Dostawa Koszty - Cennik Regulamin Reklamacje Polityka Prywatności Kontakt


Uwaga!

W przypadku publicznych (budżetowych) placówek oświatowych stosujemy preferencyjne warunki płatności, tzn. wysyłamy zamówione legitymacje, do przesyłki dołączamy fakturę z opóźnionym terminem zapłaty, na podstawie której należy dokonać płatności przelewem w terminie i na konto wskazane na ww. fakturze.

Pozostali klienci 100% przedpłata.


Wszystkie informacje o złożonych zamówieniach dostępne są w "historii zamówień" po zalogowaniu się.


Informujemy, że zamówienia złożone na legitymacje nauczyciela przez osoby fizyczne nie nie będą realizowane, zgodnie z regulaminem systemu.


W razie pytań zadzwoń do nas na numer 881 791 842 
lub wyślij e-mail.

 

Jak wyrobić legitymację służbową dla nauczyciela?


W związku z centralizacją podatku VAT, jeżeli "NABYWCA" jest inny niż "ODBIORCA" to w takim przypadku "DANE NABYWCY" wpisz do rubryki "Uwagi" (to ostatnia rubryka w "Danych placówki"). Domyślnie "Dane odbiorcy" i "Dane dostawy" to Nazwa szkoły. Jeżeli ma być inaczej, wpisz to również do ostatniej rubryki na uwagi.

Jak złożyć zamówienie na legitymację nauczycielską?

 

1. Zarejestruj szkołę używając przycisku "Rejestracja". Wypełnij i zatwierdź formularz rejestracyjny naciskając przycisk "Zarejestruj szkołę".
W nazwie szkoły nie przekraczaj 30 znaków w jednej lini. Staraj się wykorzystać wszystkie linie nazwy szkoły. W rubryce telefon i mail podaj właściwego maila i aktualny telefon pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie pytań.

 

 

2. Teraz dokonaj aktywacji konta szkoły za pomocą linku aktywującego, przesłanego przez nas na adres email podany przez Ciebie w formularzu rejetracyjnym.
Jeżeli nie otrzymałeś maila z linkiem aktywacyjnym, skontaktuj się z nami telefonicznie w celu dokonania telefonicznej aktywacji konta szkoły.


 

3. Po dokonaniu aktywacji, zaloguj się używając przycisku "Logowanie". 

 

 

4. Popraw i zatwierdź prawidłowośc nazwy placówki naciskając guzik "Zatwierdź dane i przejdź dalej". Pamietaj, żeby w związku z centralizacją VAT, podać dane nabywcy (płatnika) do faktury, w ostatniej (dodatkowej) rubryce na uwagi. Dotyczy placówek objętych centralizacją VAT. 

 

 

5. Teraz dodawaj nauczycieli używając przycisku "Dodaj nauczyciela". 

 

6. Wpisz Imię i Nazwisko nauczyciela oraz datę ważności zamawianej legitymacji i zatwierdź przyciskiem "Następny krok". 

 

7. Dodaj zdjęcie nauczyciela - wybierz teraz sposób przekazania zdjęcia nauczyciela, które znajdzie się na legitymacji - w formie elektronicznej lub tradycyjnie, poprzez przyklejenie zdjęcia do wygenerowanego później wniosku o wydanie legitymacji. Aby przejść dalej należy nacisnąć guzik "Następny krok". 

 

 

8. Dodaj podpis nauczyciela - wybierz teraz sposób przekazania nam wzoru podpisu nauczyciela, który znajdzie się na legitymacji - w formie elektronicznej lub tradycyjnie poprzez złożenie podpisu przez nauczyciela na wniosku wygenerowanym później przez system. Aby prześć dalej należy nacisnąć guzik "Następny krok". 

 

 

9. Kiedy dodasz już wszystkich, sprawdź dokładnie poprawność imion i nazwisk dodanych nauczycieli dla których zamawiasz legitymacje i naciśnij przycisk "Zakończ zamówienie".

 

 

10. Teraz wybierz sposób dostawy, zaakceptuj wymagane regulaminy i naciśnij przycisk "Potwierdzam zakup".

 

 

11. W kolejnym kroku pobierz i wydrukuj wygenerowane wnioski oraz jednorazową umowę przetwarzania danych osobowych - zamówienie. Po wydrukowaniu podpisz i opieczętuj zamówienie pieczęcią szkoły. 

 

 

 

 

12. Na wydrukowanych wnioskach, wzory podpisów muszą złożyć wszyscy nauczyciele, których podpisy nie zostały dodane w formie elektronicznej. Po pobraniu i wydrukowaniu do wniosków należy w trwały sposób przykleić zdjęcia (zdjęcia dobrze jest podpisać na odwrocie na wypadek gdyby odkleiły się od wniosku). 
Podpisy i zdjęcia dodane w formie elektronicznej będą widoczne na wydrukowanych wnioskach.

Na wniosku nauczyciel musi zaakceptować podpisem zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wyprodukowania dla niego legitymacji. 

  

 

13. Podpisane i opieczętowane wnioski oraz zamówienie zbiorcze zapakuj do koperty i wyslij na nasz adres. Po otrzymaniu gotowych legitymacji, dokonaj płatności przelewem na nasz rachunek bankowy na podstawie otrzymanej faktury (dotyczy tylko publicznych placówek oświatowych - pozostali klienci 100% przedpłata).  

 
Legitymacja.com.pl | 44-102 Gliwice | ul. Wita Stwosza 16/23 | tel. 881 791 842 | faks 322 791 842 | email: kontakt@legitymacja.com.pl
Polecamy:  System wewnętrznego sprawdzenia łączy  System zarządzania dokumentami  Generowanie tekstu dla wyszukiwarki  Łukasz - prośba o wsparcie 1%